fbpx
Nasz ZESPÓŁ
SENIOR FOREIGN TEACHER, EDUCATION & CHINESE SPECIALIST
Moggy

Hi, my name is 美慧 “Mei Hui”, you can just call me Moggy. I have more than 10 years experience teaching children and adults English and Chinese.
I have a Bachelor’s degree in Education and a Master’s degree in curriculum and instructions.
I can help you prepare for HSK “test of Chinese language ability”, I can also help improve your Chinese pronunciation.
I love painting, taking pictures and reading.

BEAUTY & SPA TRAINER, CUSTOMER CARE SPECIALIST 
SOPHIE MORAN

My name is Sophie and I have been in the Beauty and Spa industry for 9 years. I first started as a hairdressing apprentice when I was 16 years old, and worked my way up to being a senior therapist in Hotel Spa’s.

This has given me plenty of experience within customer service roles along with developing customer relations and communication skills.

Now I am taking what I have learned in customer service and public relations and teaching a British approach in etiquette and hospitality.

FOREIGN TEACHER MANAGER
DAGMARA KAMIŃSKA

Witaj! Mam na imię Dagmara i jestem zarządzająco-organizacyjną częścią zespołu BW Education. Benjamina, Sophie i Moggy poznałam w Chinach, gdzie przez 3 lata pracowałam i szkoliłam się w nauczaniu języków obcych. Zanim wyjechałam do Chin miałam przyjemność zarządzać kilkoma zespołami.

Teraz do moich zadań należy organizacja pracy naszego zespołu, przeprowadzanie szkoleń i treningów oraz kontakt z Tobą! Jeżeli z Nami współpracujesz to zapewne nie raz już rozmawialiśmy, jeśli jeszcze nie – to mam nadzieję że niedługo się usłyszymy. Miłego dnia! 🙂

English TEACHER 
Caroline

Caroline pochodzi z Kanady (White Rocks, British Colombia) i mieszka w Polsce od 8 lat. Takie też ma doświadczenie w nauczaniu angielskiego, jej największym atutem jest to, że mówi po polsku!

Idealnie nadaje się do pracy ze studentami którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z angielskim lub są niepewni czy dadzą sobie radę z Nativem. Od niedawna mieszkanka Gdańska, uwielbia muzykę i biologię. W wolnym czasie zwiedza trójmiasto wraz ze swoją córeczką.

ZESPÓŁ BW EDUCATION

Nauczeni doświadczeniem zdobytym przez ostatnie lata wierzymy, że nie ma lepszej metody na naukę języka obcego niż z wykwalifikowanym i profesjonalnie do tego podchodzącym Native Speakerem.

Tworząc Nasz Zespół skupiliśmy się na tym aby znaleźć specjalistów w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim edukatorów z pasją i z chęcią podchodzących do pracy. Zapraszamy Cie na lekcję próbną!

Chcesz do Nas dołączyć? Skontaktuj się z Nami

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.